ספר טיפולים לרכב

ספר טיפולים

בין אם בבעלותכם רכב חדש או משומש הטיפול ברכב מצריך מעקב מסודר גם משום שתרצו להציג בפני רוכש עתידי את היסטוריית הטיפולים של הרכב, אך לא רק היסטוריית טיפולים חשובה.
בזמן שהרכב בבעלותכם עלולות להתעורר תקלות וספר טיפולים יסייע בידכם לעקוב אחרי החלפים שהותקנו ברכבכם, תאריכי הטיפולים, הק"מ שנסע הרכב בכל טיפול והיכן הוא טופל.
לעתים הטיפול טומן בחובו אחריות על פעולות או חלפים מסויימים והספר יאפשר לכם למצוא את תאריך הטיפול, המוסך שטיפל ברכב ואת תכולתו.
.

מה מכיל ספר טיפולים?

ספר טיפולים מכיל מספר טבלאות זהות, כל אחת מהן מיועדת לתיעוד טיפול אחד בין אם מדובר בטיפול תקופתי קטן או בינוני כמו טיפול 10,000 / 15,000 או טיפול גדול כמו טיפול 30,000 וכדומה.
במועד הטיפול יש למלא בטבלה אחת את מהות הביקור במוסך, מה נעשה בו ומה שם הטיפול, את התאריך בו הוא בוצע, את הקילומטראז' של הרכב, לפרט את החלקים שהוחלפו ולציין אם יש עליהם אחריות ולכמה זמן.
לדוגמא: הוחלף מצבר – אחריות לשנה.
ולבסוף יש לבקש ממנהל המוסך המטפל לחתום בחותמת ושם המוסכניק.
.
פעולות אלה יאפשרו לכם לפנות למוסך ולהציג את אישורם לתיקונים ולטיפול שנעשה וכן לדרוש טיפול או תיקון במסגרת האחריות.
אם כספכם ורכבכם חשובים לכם הקפידו באדיקות למלא את כל הנתונים הנ"ל ולשמור את ספר הטיפולים יחד עם מסמכי הרכב, לא יזיק גם לצלם בטלפון ולשמור עותק למקרה שיאבד.
.

ספר טיפולים לרכב להורדה

יצרנו עבורכם מסמך ברור ונוח לשימוש המשמש כספר טיפולים לרכב, הורידו כעת את הקובץ והדפיסו אותו בעותק אחד או 2 וזכרו להניח אותו עם מסמכי הרכב.
בבואכם לבצע טיפול לרכב הוציאו את המסמך, מלאו את כל הפרטים החשובים והחתימו את המוסכניק.
כשיגיע המועד למכור את הרכב ותציגו את ספר הטיפולים לרוכש הפוטנציאלי והוא יהווה ערך מוסף משמעותי ויעיד עליכם כמי ששמרו על רכבם וכדאי לרכוש אותו מהם.
.
.
.
ספר מעקב טיפולים
ספר מעקב טיפולים

.
אולי תתעניין גם ב:

ספר רכב לפי דגם – לחצו כאן
טבלת לחץ אוויר בגלגלים – לחצו כאן
חישוב צריכת דלק לכל רכב – לחצו כאן

Back to top button